• +98 (713) 234 0478
  • info [at] denylist.com
  • Persian


کاملا رایگان، همیشه رایگان برای همه رایگان

Deny List - دینای لیست یک پروژه عام المنفعه و رایگان می باشد که هدف از آن ارائه راه حل های آسان در جهت ارتقا امنیت برای مدیران سرور و هاست می باشد.

اهداف اصلی پروژه

امروزه امنیت در حوزه اطلاعات بسیار با اهمیت تر از گذشته است. هدف ما مقابله با انواع تهدیدات امنیتی می باشد. با این وجود تمرکز اصلی ما بر روی حملات DDos، Spamming و البته Spoofing می باشد.

ما با استفاده از متد های جدید و منحصر به فردی در جهت مقابله با این حملات راهکارهایی را در قالب انواع محصولات به شما ارائه می نمائیم. محوریت این راه کارها مبتنی بر لیست همگام شده (synced deny list) می باشد. البته این لیست مزایای فراوان دیگری نیز دارد و به ما امکان آن را می دهد تا به خوبی دیگران را از تهدیدهای مشابه مطلع سازیم. اختیار عمل در به اشتراک گذاری اطلاعات مربوطه کاملا با اعضای شبکه می باشد. جزئیات ...

چرا یک سیستم امنیتی جدید؟

امنیت سایبری همانند امنیت اجتماعی و بهداشت اجتماعی موضوعی انفرادی نیست و حاصل نخواهد شد جز با در نظر داشتن احتمال انتقال آلودگی و تکرار تهدیدات امنیتی. با این دیدگاه روشن است قرنطینه کردن سیستم های آلوده از شبکه به تنهایی کافی نمی باشد و باید جهت جلوگیری از تکرار پذیری حملات در تجزیه و تحلیل تهدیدات و سوابق آن جدیت به خرج داد. تحقیقات اثبات کرده است که جز موارد کوجک و اندک عمدتاً تهدیدات در حوزه امنیت سایبری تکرار پذیری بالایی دارند. بنابراین در صورت شناسایی این تهدیدات میتوان در سیستم های دیگر نسبت به پیشگیری اقدام کرد. ادامه مطلب ...

توجیح موجودیت ما در چیست؟

با توجه به این که پروژه ما فاقد توجیح اقتصادی می باشد و هدف ما نیز پرهیز از انتفاع مالی می باشد، توجیح فعالیت های ما پیرامون این پروژه مبتنی بر نیاز اجتماعی می باشد.

مادامی که این نیاز وجود داشته باشد انگیزه و اراده کافی در جهت صرف وقت و توسعه پروژه وجود خواهد داشت. بنابراین برای توجیح پذیری پروژه اهمیت بسیار زیادی دارد که سیس ادمین ها، مدیران هاست و سروری که علاقه مند به این پروژه هستند و معتقد هستند نیاز به یک سیستم امنیتی در این حوزه احساس می شود به صورت رسمی از ما حمایت نمایند.

برای این هدف و به منظور سهولت کار، یک فایل HTML ایجاد شده است که می توانید پس از دریافت با آپلود آن در وب سایت خود رسما اعلام علاقه مندی به پروژه کنید. این کار دلگرم کننده ما و توجیح پروژه می باشد.

لازم به اشاره است که بارگزاری این فایل در سایت شما به مفهوم متعهد بودن، مشارکت داشتن یا مصرف محصولات ما نمی باشد، بلکه تنها اعلانی است بر علاقه مندی شما به پروژه.

فایل HTML ساده بوده و فاقد هر نوع ارتباط با پایگاه داده یا کدهای سمت سروری می باشد و هیچ گونه تهدید اعتباری یا امنیتی برای شما نمی باشد.

در این فایل تنها یک لینک وجود دارد که آن هم به سایت رسمی پروژه می باشد و هیچ برند یا سایت دیگری در آن معرفی یا لینک نشده است. بنابراین این فایل وجه تبلیغاتی ندارد.

جهت دریافت فایل به صفحه زیر رفته و روی لینک Download کلیک نمائید:

Vindicators